Det lader til at JavaScript er deaktiveret i din browser. Du skal have JavaScript slået til i din browser for at kunne bruge alle funktionerne på dette website.
Man - fre 09.00 - 14.00
Kontakt kundeservice
IL' TEMPO GIGANTE SHOT
Vandmelon is
Spizy Thai suppe
Sort quinoapizza
Klik på stjernerne for at bedømme
Denne opskrift indeholder absolut ingen frugt, ingen søde bær, mælkeprodukter, intet tilsat sukker eller lign. Vigtigst af alt, så smager den skræmmende godt! Så er man insulinfølsom eller har man sukkersyge, ja så kan man med ro bare kaste sig over denne opskrift.
Alle ingredienser er basiske og hjælper med at neutralisere syre i kroppen. Og lige præcis den del er vi meget begejstret for, da vi ser stor værdi i at skabe et mere basisk miljø i vores krop og bindevæv. Bestemt en god måde at få lidt mere grønt på i hverdagen.
Du kan med fordel også tilsætte Greens by High on Life til denne opskrift.
Du kan finde masser af inspiration og nye opskrifter blandt Mads Bos 8 bøger. Prøv bl.a bogen 'Verdens Grønneste Juicer og Smoothies', eller find flere velsmagende og forfriskende smoothies i hans 8. bog "SHORTCUT", som består af 30 simple smoothies med indkøbslister, videoguide og erstatsningsoversigt.
Relaterede produkter
Vitamix Ascent A2500i Hvid - Inkl. gratis bog
Specialpris 5.153 kr.
Oil by High on Life
Greens by High on Life
10 stk. Sugerør i Rustfri Stål
Venligst læs og accepter vores vilkår og betingelser, inden du fortsætter med dit køb.