Det lader til at JavaScript er deaktiveret i din browser. Du skal have JavaScript slået til i din browser for at kunne bruge alle funktionerne på dette website.
Man - fre 09.00 - 14.00
info@highonlife.dk
IL' TEMPO GIGANTE SHOT
Vandmelon is
Spizy Thai suppe
Sort quinoapizza
Mads Bo laver søde og lækre planteshakes. En med chokolade, en med banan og en med vanilje. Fælles for alle opskrifter er, at de er alternativer til milkshakes. Traditionelt er milkshakes opbygget af flødeis eller fuldfed komælk samt en masse tilsat sukker. Men der findes et bedre alternativ der på samme mådesom milkshakes, både er søde og cremede. Du vil formentligt ikke kunne smage forskel.
Alle opskrifterne smager syndig godt og er enormt simple og hurtige at tilberede. Du finder dem her på siden under chokolade shake, banan shake og vanilje shake.